INVL pensijų sąskaitos internete

Gerbiamas Kliente,

Kviečiame Jus naudotis INVL pensijų sąskaitų internete sistema ir patogiu laiku pasitikrinti savo pensijų sąskaitos turto vertę, peržiūrėti gautus pranešimus, pasikeisti pensijų fondą į kitą mūsų valdomą pensijų fondą, taip pat atnaujinti savo kontaktinius duomenis.

Norėdami prisijungti prie savo pensijų fondo sąskaitos, suveskite Jums suteiktus prisijungimo duomenis.

Atkreipiame dėmesį, kad šiuos duomenis turite rūpestingai saugoti ir niekam jų neatskleisti, o jei juos praradote ar jie tapo žinomi kitiems asmenims, apie tai nedelsiant informuoti „INVL Asset Management“.

Iškilus klausimų, kreipkitės tel. 8 700 55 959 arba el. paštu pensijos@invl.com. Daugiau informacijos apie „INVL Asset Management“ siūlomas turto valdymo galimybes rasite www.invl.com.

Prisijungimo vardas
Slaptažodis
Jei iki šiol prie šios sistemos jungėtės per buvusią „Finastos“ sistemą „Pensijų fondai“, Jums suteikėme naujus prisijungimo duomenis. Norėdami juos sužinoti, spauskite šią nuorodą.
Jei nepavyksta prisijungti, spauskite čia.

Iššokantys pranešimai (pop-up)
Darbui INVL pensijų sąskaitų internete sistemoje būtina Jūsų interneto naršyklėje aktyvuoti iššokančius pranešimus (angl. pop-up). Tai rekomenduojame padaryti prieš prisijungiant prie šios sistemos.

Patogus naudojimas
Naujų interneto naršyklių versijų pasirinkimas užtikrins Jūsų pensijų sąskaitos internete privatumą bei funkcionalų paslaugų internetu naudojimą. Pilną INVL pensijų sąskaitų internete sistemos funkcionalumą užtikriname naudojantis „Internet Explorer“ ir „Mozilla Firefox“ naršyklių naujausiomis versijomis.